Pranie Tapicerki Samochodowej Wrocław 199zł PROMOCJA PEŁEN PAKIET

Ile czasu trwa pranie jak przebiega cały proces i jakim sprzętem wykonujemy usługę?

 

1.Usługa trwa zazwyczaj od 6 do 9/10 godzin jednakże, stopień zabrudzeń jest bardzo zróźnicowany i podany czas jest orientacyjny!.

W tym czasie tapicerka jest czyszczona minimum dwa razy, tzn. powierzchnia prana i odstawiona do wyschnięcia a następnie ten proces jest powtarzany. Jeżeli po dwóch takich cyklach nadal wyparowywuje bród z np. foteli powtarzamy zabieg do skutku. Wielokrotnie jest tak, że tapicerka wygląda na lekko zabrudzoną a tak na prawdę cały brud znajduje się we wnętrzu fotela. Wtedy należy go dość mocno zmoczyć, prać i czekać aż będzie wyparowywał na wierzch a następnie odsączać go odkurzaczem.

1.Aby dobrze i należycie wyprać tapicerkę, na samym początku trzeba ją dokładnie odkurzyć. W procesie prania nanosimy różne środki rozpuszczające bród (bezpieczne dla tapicerki), gdyby auto nie zostało odkurzone wierzchnia warstwa zabrudzeń i kurzu rozpuściła by się po tapicerce tworząc dodatkowe plamy.

2.Kolejnym krokiem jest ocenienie stopnia zabrudzeń i dobrania roztworów piorących o odpowiednim stężeniu.

3.Środek piorący jest nanoszony na prane elementy i pozostawiony na ok. 20-30 minut w celu przeniknięcia w fotel i rozpuszczenia zanieczyszczeń.

4.Ponownie spryskujemy fotel i zaczynamy szczotkować tapicerkę do momentu uzyskania brudnej piany na powierzchni.

5.Następnie do gry wchodzi odkurzacz ekstrakcyjny Karcher Puzzi 100.

6. Do odkurzacza wlewamy, środki łagodzące działanie chemii i nadające zapach tapicerce i zaczynamy odsączać brudn pianę, jednocześcnie dozując chęmie zmiękczającą.

7.Po odessaniu zabrudzeń pozostawiamy tapicerkę do przeschnięcia wstępnego.

8.Następnie po wyschnięciu całą czynność z punktór od 3  do 7 powtarzamy jeszcze raz.

9.Gdy po  dwóch  procesach czyszczenia tapicerka jest nadal brudna,  tzn. wyparowywuje z niej brud, tworzą się zacieki, lub po prostu tapicerka źle wyschła z widocznymi lekkimi zabrudzeniami  procesy 3 do 7 powtarzamy do skutku. Jeżeli tapicerka jest czysta na samym końcu odkurzamy ją tylko delikatnie z osiadłych podczas przesychania drobinek kurzu.

 

Zapraszamy!

Najtańsze pranie tapicerki samochodowej Wrocław i okolice! 

Powered By Website Baker